Přeskočit na obsah

Access Bars®

Access Bars je 32 bodů na vaší hlavě, které, když se jemně dotknete, bez námahy a snadno uvolníte vše, co vám brání cítit radost a lehkost ve vašem životě.

Tyto body obsahují všechny myšlenky, nápady, přesvědčení, emoce a úvahy, které jste uložili. 

To je příležitost pro vás nechat všechno jít!

Access Bars® se může cítit jako stisknutí tlačítka pro odstranění na přeplněném pevném disku počítače – pouze tentokrát vytváříte prostor v mozku. 

Mít své "Bary" (přijímání ) je relaxační a klidné.

Věci, jako jsou negativní myšlenkové vzorce nebo nekonečné mentální tlachání, které vás v noci udržuje vzhůru, mohou být uvolněny a vytvořit prostor pro klid, který jste hledali. 
 
V nejlepším případě můžete cítit pocit naprosté lehkosti, na rozdíl od čehokoli jiného, který začíná měnit celý váš život

Postup metody

BARS je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. 

Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváme jinými.
Celý váš život se MĚNÍ.