Přeskočit na obsah

"PROCES TVOŘENÍ NEZNAMENÁ DOUFAT, ZKUŠENOST, HLEDAT...
ALE SÁM SE STÁT TÍM, CO TVOŘÍM."

I já přicházím na tento svět najít to, co už jsem dávno zapomněla.

Dnes jsem úspěšná podnikatelka, máma úžasných slečen, žena, která věří sobě. Uzdravila se z bolestí zad a těla, zhubla 13 kg, našla jednoduchost ve vaření a dál inspiruje spousta lidí, kteří chtějí změnu a nečekají na zázrak

Ovšem tohle je cesta na které jsem teď…
už je to nějaký ten rok co jsem byla zdravotně na dně, stav vyhoření, méněcennost, oběť, život byl proti mě, nic se mi nedařilo…

Jako dítě jsem se vždy odlišovala, byla jsem dítě zvídavé a nic jsem nenechala dlouho v klidu. Abych pochopila, viděla a zažila smysl toho všeho jak to vlastně je a funguje kolem mě – prožívala jsem spousty situací (šikanu, zneužívání), které nebyly vždy pochopeny a pro ostatní nebyly tzv. normální, NENÍ to možné a neděje se to v tomto světě. Pro okolí byly nepochopitelné, nepřípustné, nelogické a nebo nebyly vůbec možné.

Po dlouhém naléhání jsem svoji sílu a „jiné“ schopnosti v dobrém mínění opustila, vzdala jsem se sama sebe, začala žít život jiných, věřila víc ostatním, než sobě.

Převzala jsem a naučila se mít za své pravidla pravidla druhých, vzorce chování, názory, programy a chování poslušnosti vzorného člověka, jak se přeci „má“! 

Opustila jsem sebe, svoje tělo, svoji duši, mysl a své srdce – VŠE ČÍM JSEM BYLA.

IMG_5925

A nastaly zdravotní problémy...

Moje tělo se mě ovšem nechtělo vzdát a navzdory selhání celého svého systému, jsem někde v hloubce sebe cítila sílu světla, sílu života a chtění a tlukot svého srdce a začala jsem hledat! 

Světlo bylo tak malé a přitom tolik svítilo, tolik mě táhlo za něčím co znám a vím a moje cesta dostala směr kudy jít – začala jsem se věnovat sobě, rozvíjet se, vědomě na sobě pracovat – cykličnost ženy, analýza z vlasů, práce s tělem, – propojovala jsem se sama se sebou! A nastala změna…

… i přes krutý verdikt diagnostiky lékařů, že již nikdy nemohu porodit zdravé dítě (1x potrat ve druhém měsíci, 2x spontánní porod v 5. měsíci těhotenství) jsem porodila 2 zdravé dcery.

Měla jsem stále důvěru věřit v mé tělo a to mi dávalo sílu a moc sebeléčby a utvrzení, že jen já jsem strůjcem toho jak vnímat své tělo a dát mu to co potřebuje.

"Všechny lodě se nepotopí a které se potopí, tak až na dno!"

Má cesta seberozvoje pokračovala dál

energetickými obrazy, kvantovou terapií, EFT, reiki, vaginální mapování, partnerské retreaty, wim hof, mindfulness, tantra masážemi, celostní prací s tělem, masáže, chiropraktik a reflexologií, Acces Bars.

Stále jsem v sobě nacházela sílu a našla jsem v sobě touhu si pomoci a ukázat tu sílu, kterou jsem zapomněla, pomáhat ostatním a ukazovat jim, jak si mohou sami pomoci. 

Nikdy jsem nepřestala věřit a síla intuice se opět začala vracet a mé rozhodnutí roztočil můj nový směr a nový způsob životního stylu. Podařilo se mi po 15 letech získat částečně i svou postavu (-13kg) a tím stále ještě nekončím.

Tělo mluví – sděluje zprávy, které čtu, poslouchám a zároveň překládám všem, kteří je ještě neslyší, protože z nějakého důvodu věřili víc těm druhým než sobě. 

„Život je jako jednosměrná jízdenka a je jen na tobě,
jestli vystoupíš nebo budeš pokračovat v jízdě.“

IMG_7600

"Vše je možné, jen jediné co je potřeba udělat - rozhodnout se!"

„Když ti život klade překážky je jen otázkou času kdy spadneš na hubu,
ale je jen na tobě jestli dokážeš vstát a pokračovat v cestě života.“

Tolik jsem si přála víc a tělo ukázalo jistý směr…
Uvedlo mě do prostoru s možnostmi mít ještě více své síly.
Moje tělo, moje JÁ vědělo, že mohu být ještě víc JÁ, být ta,
kdo určuje pravidla a kdo je sám sobě učitelem.

„Život je jeden velkej vtip a je jen na tobě, kdy se začneš smát!“

Jsem přesně tím, kým mám být TADY a TEĎ

A stojím tu jako maják v moři a svítím všem, co si myslí,
že už tu není nic možné, život se děje pro tebe, ne tobě!

VĚDĚT „CO DĚLÁM A PROČ“ STÁLE TRVÁ
A STÁVÁ SE NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ASPEKTEM V MÉM ŽIVOTĚ.

IMG_7600
0
let praxe
0
spokojených klientů
0
let vzdělávání

Gabriela Bisová

Jako dítě jsem se vždy odlišovala, byla jsem dítě zvídavé a nic jsem nenechala dlouho v klidu. Abych pochopila, viděla a zažila smysl toho všeho jak to vlastně je a funguje kolem mě – prožívala jsem spousty situací, které nebyly vždy pochopeny a pro ostatní nebyly tzv. normální v tomto světě. Pro okolí byly nepochopitelné, nepřípustné, nelogické a nebo nebyly vůbec možné. Po dlouhém naléhaní jsem svoji sílu a „jiné“ schopnosti v dobrém mínění opustila, vzdala jsem se sama sebe, začala žít život jiných, věřila víc ostatním, než sobě. Převzala jsem a naučila se mít za své pravidla pravidla druhých, vzorce chování, názory, programy a chování poslušnosti vzorného člověka, jak se přeci „má“!

Opustila jsem sebe, svoje tělo, svoji duši, mysl a své srdce – VŠE ČÍM JSEM BYLA.

A nastaly zdravotní problémy…. Moje tělo se mě ovšem nechtělo vzdát a navzdory selhání celého svého systému, jsme někde v hloubce sebe cítila sílu světla, sílu života a chtění a tlukot svého srdce a začala jsem hledat! Světlo bylo tak malé a přitom tolik svítilo, tolik mě táhlo za něčím co znám a vím a moje cesta dostala směr kudy jít – začala jsem se věnovat sobě, rozvíjet se, vědomě na sobě pracovat – cykličnost ženy, analýza z vlasů, práce s tělem, EET, RUŠ – propojovala jsem se sama se sebou! A nastala změna – i přes krutý verdikt diagnostiky lékařů, že již nikdy nemohu porodit zdravé dítě – ( 3x spontální porod v 5 měsíci těhotenství ) jsem porodila 2 zdravé dcery.

Měla jsem stále důvěru v mé tělo a to mi dávalo sílu a moc sebeléčby a v utvrzení, že jen já jsem strůjcem toho jak navnímat své tělo a dát mu to co potřebuje.