Přeskočit na obsah

Jak nám kolagen změnil život k lepšímu

Každý kdo měl to štěstí být rodič, ví jak chutná spokojenost a zdraví svého dítěte
a že je ochoten udělat cokoliv, aby to nebyl sen ale skutečnost.

Příběh mé dcery

„Tak myslím, že právě teď dozrál ten správný čas, s dovolením mé dcery Anežky, posdílet něco co by mohlo pomoci nejenom dětem ale i rodičům, kteří se stejně jako já dostali do situace, kdy nešlo nic vidět, dělat, začarovaný kruh. 

Když zjistíte, že vaše dítě přestává chodit a má bolesti, které vůbec nikdo nechápe a není řešení, tak první co nastává je, že hledáte řešení, jakékoliv. Nebudu vypisovat co jsme celé 2 roky podstupovali, páč bych tu psala dlouho ale věřte že nás neminuli pobyty v nemocnici, rehabilitace, cvičení atd. v četně psychologického vyšetření, protože to prý už je jen jediný argument příčiny bolesti kyčlí a blokace bederní oblasti, několikrát mě lékaři podezírali z problémového manželství, které vše způsobilo (podotýkám jsem 25 let šťastně vdaná a nikdy jsem tohle neřešila).

Naučila jsem se hodně práce se sebou, změna u mě v rodině, trpělivosti, úcty k sobě i ostatním a víru v to že řešení najdu ❣️. Diagnóza, špatný rychlý vývoj, růstový spot a trhlina v kloubním pouzdře kde se tvoří tekutina a zároveň mizí chrupavka 🙈

Nastává vlna emocí, kompromisů, alternativ i farmacie, vše kdo uměl znal mohl přispět – výsledek NIC, Anežka ztrácí víru v sebe a já selhání, že jí nedokážu pomoci, když jsem skoro v oboru fyzio.

Anežka je jí 12 let, nespí, nejí, má bolesti, ve škole chybí a je to stále vyčerpávající. Když se jako máma dostanete do bodu, kdy už pláčete i vy, prosíte o zázrak tak ač vím že je to možné nevěřila jsem, teď už věřím že každý z nás může dostat šanci ❣️.

Přichází nám do života poslední možná naděje, pro kterou se Anežka rozhodla sama, Liquid BioCell Collagen – po 3,5 měsících užívání, přichází se slovy, maminko já spala celou noc a bolest je minimální 😯😯 

Chápete ten pocit??? Chápete to, že nejde slovy popsat, co jsem cítila!! Chápete, že tohle je možné a děje se to?

Takže za nás rozhodně top a pokud by vám tohle mělo aspoň z poloviny pomoci, věřte že i pro vás se může najít řešení,
ať je kdekoli, budeme mít radost s Vámi.

Začínáme opět plnohodnotný život s pohybem a s POKOROU K ŽIVOTU. ❣️🙏

Anežka a její mamka Gabča 

Kolagen, který vám můžeme doporučit

POKOŽKA A KLOUBY
Liquid BioCell®

Multipatentovaná technologie Collagen/HA Matrix Technology doplňuje hladiny kolagenu a HA (kyseliny hyaluronové) ve vysoce vstřebatelné formě, obnovuje mladistvou pokožku a podporuje kondici kloubů a svalový tonus.

A people on wedding day decorating a car with flowers

REDUKCE TUKU
BTS - Body Transformation System

Podporuje zdravý trávicí systém, zdraví střev a odstraňování odpadních látek, což pomáhá navozovat pocity pohody. Pomáhá udržovat zdravou hladinu cholesterolu, omezuje pocity hladu a omlazuje pokožku.

GB - GRAFIKA (1080 × 1080 px) (3) (1)
A people on wedding day decorating a car with flowers

Jak objednat?

Jednoduše! Klikněte níže na tlačítko > OBJEDNAT <
Objednáte si online a balíček produktů vám přijde přímo domů.

Pro objednání použijte níže uvedený videonávod v češtině.
E-shop je prozatím v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a španělštině.

Jako dárek k prvnímu nákupu můžete využít SLEVU 10 Euro.
Stačí potvrdit mé jméno, které se zobrazí v e-shopu při objednávce.

Přehrát video

videonávod v češtině