Přeskočit na obsah

"PROCES TVOŘENÍ NEZNAMENÁ DOUFAT, ZKUŠENOST, HLEDAT...
ALE SÁM SE STÁT TÍM, CO TVOŘÍM."

I já přicházím na tento svět najít to, co už jsem dávno znala a uměla, jen jsem na to nějak zapomněla.

Jako dítě jsem se vždy odlišovala, byla jsem dítě zvídavé a nic jsem nenechala dlouho v klidu. Abych pochopila, viděla a zažila smysl toho všeho jak to vlastně je a funguje kolem mě – prožívala jsem spousty situací, které nebyly vždy pochopeny a pro ostatní nebyly tzv. normální v tomto světě. Pro okolí byly nepochopitelné, nepřípustné, nelogické a nebo nebyly vůbec možné. Po dlouhém naléhaní jsem svoji sílu a „jiné“ schopnosti v dobrém mínění opustila, vzdala jsem se sama sebe, začala žít život jiných, věřila víc ostatním, než sobě. Převzala jsem a naučila se mít za své pravidla pravidla druhých, vzorce chování, názory, programy a chování poslušnosti vzorného člověka, jak se přeci „má“!

Opustila jsem sebe, svoje tělo, svoji duši, mysl a své srdce – VŠE ČÍM JSEM BYLA.

A nastaly zdravotní problémy…. Moje tělo se mě ovšem nechtělo vzdát a navzdory selhání celého svého systému, jsme někde v hloubce sebe cítila sílu světla, sílu života a chtění a tlukot svého srdce a začala jsem hledat! Světlo bylo tak malé a přitom tolik svítilo, tolik mě táhlo za něčím co znám a vím a moje cesta dostala směr kudy jít – začala jsem se věnovat sobě, rozvíjet se, vědomě na sobě pracovat – cykličnost ženy, analýza z vlasů, práce s tělem, EET, RUŠ – propojovala jsem se sama se sebou! A nastala změna – i přes krutý verdikt diagnostiky lékařů, že již nikdy nemohu porodit zdravé dítě – ( 3x spontální porod v 5 měsíci těhotenství ) jsem porodila 2 zdravé dcery.

Měla jsem stále důvěru v mé tělo a to mi dávalo sílu a moc sebeléčby a v utvrzení, že jen já jsem strůjcem toho jak navnímat své tělo a dát mu to co potřebuje.

Má cesta seberozvoje pokračovala dál

energetickými obrazy, kvantovou terapií, tantrickými masážemi, celostní prací s tělem, chiropraxí a reflexologií – stále jsem v sobě nacházela sílu a našla jsem v sobě touhu pomáhat ostatním a ukazovat jim, jak si mohou sami pomoci.

Tolik jsem si přála víc a přišel Acces Bars. Ukázal mi jistý směr a uvedl do prostoru o možnosti mít ještě víc své síly.  Moje tělo, moje JÁ vědělo, že mohu být ještě víc já, být ta, kdo určuje pravidla a kdo je sám sobě učitelem.

Pure Communion – Jana Svoboda – mi ukázala další možnosti mého seberozvoje, mé síly a celistvosti! 

Jsem přesně tím, kým mám být TADY a TEĎ

A stojím tu jako maják v moři a svítím všem, co chtějí být jako já, vším a celiství.

Další milník a postavení na nohy má mentorka Jana Popelka a docvaknutí mé skládanky k tomu být opravdu svá.

Uzdravení mé dcery a sebe pomocí svých znalostí těla, mysli, duše.

SEBEROZVOJ STÁLE TRVÁ A STÁVÁ SE NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ASPEKTEM V MÉM ŽIVOTĚ.

Gabriela Bisová

stones-983992_640-1
0
let praxe
0
spokojených klientů
0
let vzdělávání